هم اکنون افتتاح کارخانه ادیت فیلم در لپتاپ شما!

نظر شما در مورد ادیت فیلم به شکل ساده و سریع و گرفتن خروجی ویدیو با حجم وب (کمترین حجم) چیه؟ نرم افزار انجام این کار رو تو این مقاله معرفی کردم.

قبل از ادیت فیلم باید بدونیم چه ایده هایی رو برای ویدیو یا همون فیلم آموزشی می تونیم بکار بگیریم، پس 8 دقیقه برای یادگیری 3 ایده خلاقانه برای تولید محتوای ویدیویی وقت بگزارید تا از رقبا متمایز بشید.

قبل از ادیت فیلم باید بدونیم چه ایده هایی رو برای ویدیو یا همون فیلم آموزشی می تونیم بکار بگیریم، پس 8 دقیقه برای یادگیری 3 ایده خلاقانه برای تولید محتوای ویدیویی وقت بگزارید تا از رقبا متمایز بشید.

انتهای این مقاله، اسم نرم افزار رو برای شما گفتم، فقط یادت باشه که این نرم افزار تحت وب ه (یعنی اینترنتی میشه باهاش کار کرد)

نرم افزار ادیت فیلم

امکانات کارخانه ادیت فیلم شما

شما با یک ابزاری روبرو میشی که کار کردن باهاش در حد چپ و راست کردن موس ه!

و البته کار کردن باهاش در حد Drag and Drop (با جابجایی موس کار تمامه) ساده و قابل انجامه.

  • قالب های آماده برای ادیت

با هزاران قالب ویدیو (وعکس) شما می تونی گرافیک های جذابی رو که از پیش آماده شدن ، برای ادیت فیلم استفاده کنی.

یعنی شما می تونی ویدیوی که ساختی رو بارگذاری کنی و با ویدیوی داخل قالب جایگزین کنی تا بتونی از گرافیک های ویدیو مد نظرت استفاده کنی.

با قالب های عکس هم شما می تونی ویدیو پادکست بسازی (صدا رو با عکس ترکیب کنی) و همچنین کارهای دیگه.

  • اضافه کردن متن دلخواه

بعضی از قالب ها خودشون متنها و عکس هایی دارن، شما می تونی اون متن ها رو حذف کنی، ویرایش کنی.

اگر هم لازم بود، با هر اندازه فونتی که دوست داشتی متن دلخواه اضافه کنی (دوست نداشتی هم نزار کلا:) )

  • اضافه کردن گرافیک های حرکتی

تعداد بسیار بالایی موشن گرافیک و فوتیج footage (ویدیو از پیش ساخته شده که جاهای مختلف استفاده میشه) تو این نرم افزار ادیت فیلم وجود داره که براحتی قابل حذف یا اضافه کردنه

(مثل آجرهایی که میریزن از دیوار یا مثلا هزارتا توپ فوتبال میاد تو تصویر)

نرم افزار ادیت فیلم
  • عکس های از پیش آماده شده

همونطور که قبلاً هم گفتم به طور جداگونه میشه از عکس هایی که به تعداد بسیار زیاد بارگذاری شده (با تشکر از موسس این نرم افزار تحت وب 🙂 ) ، شما می تونی از این عکس ها برای اضافه کردن جلوه های بصری به ویدیو یا ساختن ویدیو پادکست استفاده کنی

نرم افزار ادیت فیلم
  • اضافه کردن موزیک به ویدیو

کلییییییییییی موزیک متنوع (ورزشی- رومانتیک و …) داره این نرم افزار که اگر دوست داشته باشی می تونی یکی از این ها رو روی ویدیویی که ساختی استفاده کنی.

این امکان وجود داره که صدای موزیک رو کم کنی تا شاید بعنوان موسیقی پس زمینه ضمن صحبت هایی که داخل ویدیو میشه استفاده کنی.

نرم افزار ادیت فیلم
  • عکس ها و ویدیوهای شخصی

هر عکس یا ویدیویی که تو لپتاپتون یا توی دراپباکس (که معمولاً ما ایرانیا زیاد ازش استفاده نمی کنیم)، قابل بارگذاری روی این پلتفورم می باشد 🙂 و خب قابل ویرایش هم می باشد.

نرم افزار ادیت فیلم

OFFEO.COM اسم این نرم افزار تحت وب هست 🙂

کافیه وارد سایت offeo.com بشی، براحتی ازش استفاده می کنی 🙂

خبر بد: علاقه مردم به متن روز به روز دار کمتر میشه. اگر می خواید جایگزین های محتوای متنی رو بشناسید به مقاله 2 محتوای پرطرفدار که دنیای دیجیتال را تسخیر خواهند کرد سر بزنید و با این دو محتوا آشنا بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *